Prodej vozidel

Naše společnost se zabývá dovozem automobilů ze zahraničí. Jedná se o velice rozšířený způsob pořízení nového vozidla. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám můžeme nabídnout kvalitní vozy za přijatelné ceny.

U všech vozidel je prověřen jejich původ a je u nich provedena technická a servisní prohlídka. Rádi Vám s výběrem Vašeho nového vozu pomůžeme a v případě, že si nevyberete z naší aktuální nabídky, postaráme se o jeho individuální dovoz přímo na zakázku.  Jsme připravení řešit Vaše individuální přání a specifické požadavky.

Námi dovážená auta jsou zárukou kvality. Poskytneme Vám kompletní a profesionální služby při koupi vozu, od počáteční komunikace až po vyřízení veškerých záležitostí týkající se přepisu a přihlášení vozidla na nového majitele. Rádi Vám poradíme, co by Vašeho auto mělo umět, jaké by mělo mít vlastnosti a vybavení. Poradíme Vám, která vozidla nejlépe splňují Vaše požadavky a pomůžeme Vám vybrat to správné auto právě pro Vás!

Zajistíme pro Vás také financování, kompletní pojištění, přípravu i vyřízení STK a měření emisí.

Poučení pro spotřebitele 

Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů. Spotřebitel, se může obrátit se stížností v souvislosti s uzavřením a plněním uzavřené kupní smlouvy s prodávajícím na tento orgán dozoru.

Mimosoudní řešení sporů je možné telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty prodávajícího. V případě, že dojde mezi prodávajícím a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z uzavřené smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, se sídlem Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, email: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz.

Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti místně příslušný živnostenský úřad.

Dozor nad oblastí ochrany osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 704 862
Email: info@autopikart.cz

Napište nám...

Nový web | 29.04.2013 | Spustili jsme nové webové stránky naší firmy, která se zabývá přímým dovozem a prodejem ojetých vozidel ze zahraničí. více novinek zde
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.